Лепа сака да биде слушната

Лепа Јовиќ е новото лице на нашата естрада, а ова е нејзиниот прв сингл, насловен Илјада сни, снимен во дует со велешкиот рапер Sion од групата Alpha & Omega. Песната е во продукција на Темелко Андреев.

Со нејзините 14 години, и прекрасни вокални способности веруваме дека ќе биде чуена!

Слушнете ТУКА!